Warsztat blacharsko-lakierniczy Lipski BS

W firmie Lipski od lat podążamy za ideologią, jaką kieruje się marka Ford – „Go Further”, czyli „Idź naprzód”. Dla nas to coś znacznie więcej niż zwykły slogan reklamowy. Kierujemy się tymi słowami, codziennie sami wyznaczając sobie coraz wyższe standardy, aby móc zaoferować Państwu najlepszą jakość usług.

Autoryzowany serwis blacharski Ford – Warszawa

Henry Ford był pionierem i prawdziwym wizjonerem. Marka opatrzona jego nazwiskiem do dziś realizuje jego idee. Także i my staramy się każdego dnia być o krok do przodu. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasz serwis blacharski jako pierwszy w Polsce uzyskał autoryzację od marki Ford. Inspirujemy się filozofią firmy, dbając o jej realizację na każdym szczeblu współpracy z klientem.

Nasz warsztat blacharsko-lakierniczy tworzą wyłącznie ludzie z pasją. Wykonując każde powierzone nam zadanie, czy to blacharstwo, czy lakiernictwo, czy inne naprawy, stawiamy przede wszystkim na precyzję i zaangażowanie. Stale się dokształcamy i inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, aby zawsze móc zaoferować Państwu naprawy blacharskie, naprawy lakiernicze i inne usługi zgodne z najnowszymi standardami. Osiadanie na laurach nie mieści się bowiem w naszym światopoglądzie.

Serwis blacharski Lipski – co oferujemy?

Nasz autoryzowany serwis blacharski w mieście Warszawa wykonuje głównie naprawy blacharskie, naprawy lakiernicze i naprawy mechaniczne aut marki Ford oraz innych marek. Wsłuchujemy się w oczekiwania i potrzeby naszych klientów, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem, oferując doradztwo nie tylko w zakresie napraw, ale też zakupu samochodów nowych i używanych.

Gwarantujemy nie tylko fachową i rzetelną, ale też sprawną i szybką realizację powierzonych nam zadań. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotnym narzędziem pracy czy życia codziennego jest dla wielu z Państwa samochód, dlatego nigdy nie ociągamy się z wykonywaniem napraw. W razie potrzeby oferujemy także auto zastępcze.

Serwis blacharski Lipski B.S., Warszawa, ul. Jana Ostroroga 20. Blacharstwo, lakiernictwo, doradztwo, naprawy, części, usługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dla nas każdy klient jest najważniejszy.

 

Dane kontaktowe

LIPSKI B.S. Sp.z o.o. Sp.k.
Autoryzowany Dealer
01-163 Warszawa, ul. Jana Ostroroga 20
tel. (22) 49-22-222

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 7.00 – 19.00
sobota 8.00 – 14.00

Holowanie 24h – 604 794 325

Formularz kontaktowy

1 + 12 =

Lipski B.S. - Serwis Ford Warszawa