Kontakt

Naprawy mechaniczne samochodów Ford i innych marek wykonujemy wyłącznie według najwyższych standardów i najnowszych technologii fabrycznych. Posiadamy wdrożony, certyfikowany i stale nadzorowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008

Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek – piątek 7.00 – 19.00
sobota 8.00 – 14.00

Nasz adres

LIPSKI B.S. Sp.z o.o. Sp.k.
Autoryzowany Dealer
ul. Ostroroga 20, 01-163 Warszawa
tel. (22) 49-22-222
fax: (22) 49-22-205
e-mail: lipskibs@lipski.pl

Nasz holownik 24h/dobę
tel. 604 794 325

Konto bankowe:
LIPSKI B.S. Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Ostroroga 20, 01-163 Warszawa
NIP: 527-266-77-78
BGŻ BNP Paribas S.A.
51 2030 0045 1110 0000 0217 9650

Kontakt - Doradztwo przy zakupie samochodu

Tomasz Końsko
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
e-mail: t.konsko@lipski.pl
tel: 694-445-539 lub (22) 49-22-279

Sebastian Dziubak
Koordynator Działu BSC
e-mail: s.dziubak@lipski.pl
tel: (22) 49-22-276

Kontakt - Serwis mechaniczny

Kontakt główny
Recepcja serwisu
e-mail: lipskibs@lipski.pl
tel: (22) 49-22-222
fax: (22) 49-22-220

Katarzyna Korbus
Recepcja Serwisu
e-mail: recepcja@lipski.pl
tel: (22) 49-22-222
fax: (22) 49-22-220

Agata Romańczuk
Recepcja Serwisu
e-mail: a.romanczuk@lipski.pl
tel. (22) 49-22-224
fax: (22) 49-22-220

Janusz Grzyb
Kierownik biura obsługi klienta serwisu mechanicznego
e-mail: j.grzyb@lipski.pl
tel: (22) 49-22-211

Adrian Pietrzak
Z-ca kierownika biura obsługi klienta mechanicznego
e-mail: a.pietrzak@lipski.pl
tel: (22) 49-22-216

Monika Prus
Asystentka Doradcy Serwisowego
e-mail: m.prus@lipski.pl
tel: (22) 49-22-217

Mariusz Podwysocki 
Doradca serwisowy
e-mail: m.podwysocki@lipski.pl
tel: (22) 49-22-212

Mariusz Zapała
Doradca Serwisowy
e-mail: m.zapala@lipski.pl
tel: (22) 49-22-215

Marcin Ganc 
Z-ca kierownika warsztatu
e-mail: m.ganc@lipski.pl
tel: (22) 49-22-214

Grzegorz Kubiak
Kierownik warsztatu
e-mail: g.kubiak@lipski.pl
tel: (22) 49-22-212

Kontakt - Serwis blacharsko-lakierniczy

Kontakt główny
Recepcja serwisu
e-mail: aznn@lipski.pl
tel: (22) 49-22-240
fax: (22) 49-22-242

Olga Tomecka
Recepcja Serwisu
e-mail: o.tomecka@lipski.pl
tel: (22) 49-22-240
fax: (22) 49-22-242

Sonia Grabowska
Recepcja Serwisu (Arval + Leaseplan)
e-mail: recepcja.flota@lipski.pl
tel. (22) 49-22-239
fax: (22) 49-22-242

Tomasz Maliszewski
Z-ca Kierownika Serwisu Blach-Lakierniczego ds. Biura Obsługi Klienta
e-mail: t.maliszewski@lipski.pl
tel: (22) 49-22-234

Jarosław Pawlik
Z-ca Kierownika Serwisu Blach.-Lakier. ds. Floty
e-mail: j.pawlik@lipski.pl
tel: (22) 49-22-236

Marcin Nawrot
Doradca Serwisowy
e-mail:  m.nawrot@lipski.pl
tel: (22) 49-22-233

Rafał Wlizło
Doradca serwisowy
e-mail: r.wlizlo@lipski.pl
tel: (22) 49-22-235

Michał Grabowicz
Doradca Serwisu Blach.-Lakier.
e-mail: m.grabowicz@lipski.pl
tel: (22) 49-22-232

Artur Falender
Asystent Doradcy Serwisowego
e-mail: a.falender@lipski.pl
tel: (22) 49-22-238

Maciej Stadnicki
Kierownik
e-mail: m.stadnicki@lipski.pl
tel: (22) 49-22-231

Kontakt - Dział części

Kontakt główny
e-mail: czesci.lipskibs@lipski.pl
tel: (22) (22) 49-22-250
fax: (22) 49-22-261

Robert Badowski
Przedstawiciel handlowy
e-mail: r.badowski@lipski.pl
tel: (22)  49-22-255
kom. 600 237 800

Piotr Pietrucha
Sprzedawca
e-mail: p.pietrucha@lipski.pl
tel. (22) 49-22-252

Piotr Grodek
Przedstawiciel handlowy
e-mail: p.grodek@lipski.pl
tel: (22) 49-22-259
kom. 662 026 262

Rafał Lenard
Sprzedawca
e-mail: r.lenard@lipski.pl
tel: (22) 49 22 253

Roman Potęga
Dyrektor
e-mail: r.potega@lipski.pl
tel: (22) 49-22-260

Adam Pietrucha
Kierownik
e-mail: a.pietrucha@lipski.pl
tel: (22) 49-22-251
kom. 604-978-149

Kontakt - Ubezpieczenia pojazdów

Renata Pietrucha
Agent ubezpieczeniowy
e-mail: renata.pietrucha@lipski.pl
tel: (22) 49 22 225
faks: (22) 49 22 283

Katarzyna Izraelska
Agent ubezpieczeniowy
e-mail: k.izraelska@lipski.pl
tel. (22) 49 22 226

Kontakt - Program Business Service Club

Tomasz Końsko
Kierownik działu BSC
e-mail: t.konsko@lipski.pl
tel: 694-445-539 lub (22) 49-22-279
faks: (22) 49-22-220

Beata Gorońska
Zastępca kierownika działu BSC
e-mail: b.goronska@lipski.pl
tel. (22) 664-031-165 lub (22) 49-22-278
faks: (22) 49-22-220

Sebastian Dziubak
Koordynator Działu BSC
e-mail: s.dziubak@lipski.pl
tel: (22) 49-22-276

Dane kontaktowe

LIPSKI B.S. Sp.z o.o. Sp.k.
Autoryzowany Dealer
01-163 Warszawa, ul. Jana Ostroroga 20
tel. (22) 49-22-222

pracujemy w godzinach:
pon.-pt. 7.00 – 19.00
sobota 8.00 – 14.00

Holowanie 24h – 604 794 325

Formularz kontaktowy

15 + 13 =

Lipski B.S. - Serwis Ford Warszawa